O NAS


O nas

Naszą specjalnością jest analiza finansowa, modelowanie finansowe i wyceny. Wierzymy, że w prowadzeniu działalności gospodarczej nie ma przypadkowych decyzji. Każde kluczowe posunięcie powinno być podparte solidną analizą korzyści i kosztów z nim powiązanych. Zrozumienie sytuacji finansowej firmy bądź pomysłu biznesowego jest kluczowe dla osiągnięcia sukcesu.

Posiadamy doświadczenie, dzięki któremu jesteśmy w stanie wspomóc Cię, poprzez stworzenie odpowiednich narzędzi finansowych, w wyborze scenariusza działalności, który będzie najkorzystniejszy pod względem ekonomicznym.

Zapewniamy kompleksowe wsparcie przy analizie wszelkich nowych koncepcji biznesowych, inwestycji, bądź po prostu przy przekładaniu działalności Twojej firmy na liczby. Pracując dla wiodących firm doradczych pomagliśmy największym spółkom na rynku tworzyć analizy, modele finansowe i biznes plany. Wspieraliśmy też polskie i zagraniczne przedsiębiorstwa w ich aktywności na rynku fuzji i przejęć. Wiemy, czego potrzebują i oczekują zarówno wiodący przedsiębiorcy, jak i instytucje finansowe, czy też potencjalni inwestorzy. Chcemy oferować te usługi przedsiębiorcom działającym na mniejszą skalę lub będącym na wcześniejszym etapie rozwoju. Dlatego stworzyliśmy Quantę.

Zapraszamy do kontaktu – chętnie nawiążemy nową znajomość, która być może zaowocuje udaną współpracą.